S paní Michaelou Krutskou spolupracuji již na více zakázkách, nicméně vždy a ráda pomáham o to více lidem, o kterých vím, že svými projekty pomáhají i druhým.

Paní Michaela založila e-shop s prémiovými krmivy a vymyslela si název epacka.cz. Název se mi naprosto zamlouval na něm jsem nic měnit nechtěla, jen graficky mi přišla stránka Facebookového profilu taková nevýrazná, pro přilákání zákazníků.

A tak jsem zachovala barvu růžového odstínu, jelikož barva růžové dominuje i na e-shopové stránce www.epacka.cz, pro logo a osvěžila jsem graficky tutilní stránku facebooku na profilu e-shopu, který má nabádat majitelé domácích mazlíčků na nákup kvalitního krmiva. Po úpravě jsem stránce dodala dle mého “Drive”, pro navození pocitu, že tohle opravdu chlupáčům chutná, a také že jo!. Posuďte proměnu stránky a loga sami. 

Před:

Po upravách:

Jak se vám tato proměna líbí? Váš názor mě zajímá!

Míšo věřím, že vám nový eshop s krmivy a také vaše aktivity ze strany charitativní činnosti www.sanceprotebe.cz přinesou jen to nejlepší do vašeho života. Děkuji, že mohu tvořit pro někoho jako jste vy.

Web, eshop, logo, leták, grafika
Ivana Tremlová
no rating based on 0 votes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *