Jsem hrdou maminkou dvou báječných dětí, která díky zdravotnímu handikapu svého synka, přesně vím, co je v životě důležité a že je v prvé řadě dívat se i na ostatní, kteří neměli to štěstí, a´t už to jsou psí chlupáči tak malé děti.

Před několika lety jsem vydala vlastní knihy, a to „Kuchařku pro nejmenší“, která částečně podporuje  Linku Bezpečí, z.s a pomáhá maminkám s jednoduchými příkrmovými recepty do začátku od 4. měsíců do 2 let a kuchařku „Česko vaří a pomáhá“, na které spolupracovali i známé osobnosti a je věnována výtežkem ze zisku nadačnímu fodnu Pes v Nouzi. Obě kuchařské knihy zakoupíte u všech dobrých knihkupců i na internetu.

Věnuji se také neziskovým projektům Česko vaří dětemDvacka pro chlupáče.

 

Mojí hlavní činností je marketing, grafika, grafické návrhy, tvorba webů, blogů a e-shopů, které i spravuji a také vytváření nových projektů, ať na pomoc k prodeji a zviditelnení značky, tak pro pomoc druhým.Reference na mé grafické práce najdete na stránce Blog.

Jsem maminka podnikatelka nyní po rodičovské dovolené a pomáhám začínajícím podnikatelům rozjet jejich projekty a nápady. Stávajícím podnikatelům zase inovuji stávající prezentace a komunikační nástroje, pokud nefungují podle jejich představ.

Navíc jako skvělý nástroj pro začátek každého jsem vytvořila skvělého pomocníka a to pracovní knihu s názvem MILIONOVÝ RODIČ, která ukrývá spousty skvělých technik a rad z mého života a dob, kdy jsem se 10 let věnovala především profesi obchodního zástupce v realitách a mediálních společnostech. Kniha obsahuje i plánovací diář a díky osvojením si postupných kroků v knize můžete již běchm 120 minut, objevit svůj vlastní skrytý podniaktelský talent.

Můžete si vyzkoušet i ZDARMA 7 denní emailový kurz, který vám odhalí jaký přínos a velké přednosti v sobě ukrýváte. Kurz zde